Ukrainian

«Це відродження, ренесанс!» Ці слова, сказані Аланом Вудсом, провідним теоретиком IMT, увібрали в себе настрій нещодавньої зустрічі нашого Міжнародного виконавчого комітету (IEC) в Італії. Значний прошарок робітників і молоді тягнеться до прапора комунізму обома руками — ми повинні рішуче вийти їм назустріч, будуючи Революційний комуністичний інтернаціонал.

Останній саміт НАТО у Вільнюсі його члени оцінюють як великий успіх і новий крок у процесі зміцнення військового альянсу. Треба відокремлювати факти від заяв прес-конференції. Якщо ви зазирнете в події, що відбуваються за лаштунками, ви зможете побачити справжні протиріччя, розбіжності та виклики, з якими стикається імперіалістична організація. Одним із ключових питань Вільнюського саміту було членство України в НАТО. Тижнями президент України Зеленський лобіював членів НАТО, щоб отримати тверді зобов’язання та чіткий графік приєднання своєї країни до альянсу. Цю позицію також підтримали країни Балтії та Велика Британія, але вона зіткнулася з опозицією США та Німеччини.

В разгар разрушения жизней миллионов украинцев в результате российского вторжения украинский парламент продвигает самые жесткие ограничения прав рабочих в истории страны. 1 июля парламент принял закон № 5371, который, среди прочего, увеличивает продолжительность рабочей недели до 60 часов, а также разрешает руководителям с численностью менее 250 человек увольнять рабочих в случае причинения материального ущерба в результате военных действий или отсутствия рабочем месте на срок более 4 месяцев. Это последовало за несколькими другими законами, которые ограничивали права профсоюзов, легализовали контракты с нулевым рабочим днем ​​и отменяли обязательство по выплате заработной платы

...

За останні кілька днів українські війська значно просунулися на Харківському фронті, змусивши росіян неорганізовано відступити. Звідки цей раптовий контрнаступ і яке його значення для війни в цілому?

В начале июля украинские суды постановили закрыть Коммунистическую партию Украины (КПУ) и арестовали её активы. Антидемократическая атака является частью скандальной кампании по подавлению политического инакомыслия и запятнанию образа «коммунизма», связывая его с российским империализмом.

Александра Коваль, директор Украинского института книги (входит в состав Министерства культуры Украины), заявила, что они начнут работать над изъятием более 100 миллионов книг — так называемых «пропагандистских» книг из публичных библиотек Украины. Книги, в том числе произведения всемирно известных писателей и поэтов Достоевского и Пушкина, могут быть отправлены в центры макулатуры, сообщил министр культуры и информационной политики Александр Ткаченко.

1. Війна в Україні є наслідком конфлікту між імперіалістичними бандитами.

Эскалация напряженности в районе Донбасса породила призрак открытого конфликта, который снова погрузит людей с обеих сторон в кошмар кровопролития. Хотя войска уже отошли от границы, почему произошла эта паника? И кому выгодны продолжающиеся раздоры в регионе?

2 лютого президент України ввів санкції по відношенню трьох найпопулярніших новинних телеканалів країни. Вимушене закриття ЗМІ не є чимось новим для України, з тих пір, як в 2014 році Євромайдан привів до влади владу з правими поглядами. Але нещодавні події представляють собою найбільш надзвичайний крок по переслідуванню опозиційних ЗМІ в історії України.

19-го травня 2020, український опозиційний член парламенту Андрій Деркач закликав прес-конференцію щоб оприлюднити серії записів телефонних розмов в 2016 між українським президентом Петром Порошенком і тоді-віце президентом США Джо Байденом, разом із державним секретарем США Джоном Керрі. Ці записи виявляють деякі аспекти стосунків між адміністраціями Порошенка і Обами в той час; і крім того, вплив який імперіалізм США мав на дії адміністрації Порошенка від 2014 до 2019. Тільки кілька місяців пізніше, Деркач розкрив записи між Порошенко і російським президентом Владимиром Путіним. Хоча ці обговорення були набагато короткішими, вони розкрили певну фаміліярність і порозуміння між двома

...