پوشش مطبوعاتی گسترده از تور سخنرانی الن وودز در ونزوئلا

Persian translation of Massive press coverage of Alan Woods speaking tour in Venezuela (November 16, 2009)

سایت "در دفاع از مارکسیسم"- 16 نوامبر 2009

برگردان: کمپین دست ها از ونزوئلا کوتاه(بخش ایران)

Alan Woods being interviewed on Venezolana de Televisiónالن وودز، طی تور سخنرانی اخیر خود در ونزوئلا، با روزنامه ها و شبکه های تلویزیونی مهمّ دولتی مصاحبه های بسیاری داشته است و هم چنین، ارگان حزب کمونیست کلمبیا نیز قرار است تا مصاحبه ای با الن را منتشر کند. تمامی این ها مؤیّد علاقۀ وافری است که برای ایده های اصیل و حقیقی مارکسیسم وجود دارد.

حضور الن در ونزوئلا، جایی که او درگیر یک تور سخنرانی و بازدید از 8 ایالت این کشور می باشد، مورد توجّه شدید رسانه های ونزوئلا قرار گرفته است.

روزهای جمعه و شنبه، روزنامۀ جدید بولیواری کاراکاس با نام "Ciudad CCSمقالاتی را پیرامون بازدید الن از ونزوئلا و هم چنین گزارشی از کتاب "اصلاحات یا انقلاب" وی منتشر ساخت.

"Ultimas Noticias" بزرگ ترین روزنامه در ونزوئلا که خصوصاً از سوی اعضای سادۀ سازمان های بولیواری مطالعه می شود، مصاحبه ای با الن وودز را در نسخۀ دوشنبه 16 نوامبر خود منتشر کرد. سایت "در دفاع از مارکسیسم" در اسرع وقت، نسخه ای از این مصاحبه را منتشر خواهد کرد.

پنج شنبه، برنامۀ تلویزیونی مشهور "Dando y dando" در "Venezolana de Televisión" (VTV، که به "شبکۀ 8" موسوم است) مصاحبه ای را با الن وودز ترتیب داد. این برنامه امروز دوشنبه، 16 نوامبر پخش می شود.

هم چنین، روزنامۀ کلمبیایی "la voz"- ارگان حزب کمونیست کلمبیا که تیراژ بسیار بالایی در سطح کشور دارد- با الن مصاحبه ای نمود که در شمارۀ بعدی خود، آن را منتشر خواهد کرد.

Source: Militant